25 kwietnia 2019

Na łamach Rzeczpospolitej

Eksperci spółek należących do ASM Group chętnie dzielą się swoją szeroką wiedzę i wieloletnim doświadczeniem w pracy z międzynarodowymi i lokalnymi markami, a także znajomością trendów rządzących rynkiem zatrudnienia w Polsce i Europie. Dlatego regularnie wypowiadają się na łamach najważniejszych mediów biznesowych i branżowych komentując bieżące wydarzenia.

W połowie stycznia opublikowano kolejną edycję Barometru zawodów, raportu prognozującego sytuację na rynku pracy przygotowaną na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Piotr Modliński, szef działu leasingu pracowniczego w ASM Sales Force Agency, zapytany przez dziennikarza Rzeczpospolitej o opinie na temat wyników badania podkreślał, że pogłębianie się tendencji braku pracowników jego agencja odczuwa na co dzień, zwłaszcza w przypadku robotników do prac budowlanych.

Zapraszamy do lektury dwóch artykułów na stronie rp.pl

Piotr Modliński wypowiedział się także w temacie rekrutacji do typowych prac sezonowych, od majówki po lato. Kiedy przypada szczyt takich rekrutacji w agencji oraz jakiego typu pracowników szukają firmy?

Zapraszamy na rp.pl