20 lutego 2019

Najciekawsze projekty VITAMIN E

Jedna ze agencji należąca do Grupy Vertikom – VITAMIN E, zrealizowała w ostatnim czasie wiele kreatywnych projektów. Jej eksperci są przekonani, że marki i produkty mogą odnosić sukcesy tylko wtedy, gdy komunikują się bezpośrednio ze swoją grupą docelową i nawiązują emocjonalny związek. Takie założenie przyświecało projektom zrealizowanym chociażby dla Olympus czy Bonprix. Warto przyjrzeć się im bliżej!

Zabawa z perspektywą

Olympus Perspective Playground to wystawa sztuki z interaktywnymi instalacjami stworzonymi przez artystów o międzynarodowej renomie. Ponad 400 000 odwiedzających w 17 miastach w całej Europie mogło eksperymentować ze zjawiskiem perspektywy. Wystawa zatrzymała się także w Polsce.

Przez prawie miesiąc fani fotografii i sztuki mogli przetestować kompaktowe i lekkie kamery OM-D i Olympus PEN na terenie starej bazy tramwajowej „Dabie” przy ul. Tramwajowa we Wrocławiu.

W ciągu zaledwie niecałych 2 tygodni, wystawę obejrzało ponad 10,000 Wrocławian.

Olympus jest wiodącym producentem technologii dla systemów medycznych, rozwiązań naukowych i aparatów cyfrowych. Wystawa sztuki była jednocześnie okazją do zaprezentowania się w roli nowego pracodawcy we Wrocławiu, który docelowo ma stworzyć ponad 300-osobowy zespół.

Na czym w praktyce polegało interaktywne podejście do perspektywy? Zapraszamy do obejrzenia filmu: PLAY

Bonprix Fashion Connect Store

Przez ostatnie 2 lata Bonprix pracował nad nową i przełomową koncepcję pozwalającą łączyć zalety zakupów online i offline w punktach tradycyjnej sprzedaży detalicznej. „Sklep jednego produktu” daje klientowi możliwość zapoznania się z pełnym asortymentem, produkty są skanowane za pomocą smartfona, zamawiane w szatni i mogą być zabierane bezpośrednio ze sklepu lub wysyłane do domu. VITAMIN E stworzył wydarzenie otwierające Bonprix Fashion Connect Store, skierowane do prasy, celebrytów, influencerów oraz pracowników Grupy Otto, do której należy Bonprix. Nasza agencja była także odpowiedzialna za aktywację sklepu w pierwszych tygodniach. Sukces inauguracji zaowocował kontynuacją współpracy między bonprix i Otto Group a Vitamine E.

Tak wyglądało otwarcie Bonprix Fashion Connect Store!

PLAY