30 listopada 2016

Nagroda „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i tytuł Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016

   symbol-partnera-w-biznesie-2016

 

Z największą przyjemnością, pragniemy poinformować o tegorocznej nagrodzie przyznanej przez „Monitor Biznesu” – niezależny dodatek „Rzeczpospolitej”. W dniu  23 listopada 2016 r. w  historycznych wnętrzach katowickiego hotelu Monopol  ASM GROUP S.A  otrzymała tytuł Symbol  PARTNERA W BIZNESIE 2016.

 

gala-symbol-2016-079

 

gala-symbol-2016-325

img_2851

Grono Laureatów programów Symbol i Siła Polski utrzymuje elitarność dzięki pracy Kapituły oraz  honorowane są te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Nagrody „Monitora Biznesu” przyznawane są już ponad 6 lat. Tym tytułem mogą się poszczycić firmy wyróżniające się na rynku jakością, wiarygodnością i przestrzeganiem najwyższych standardów biznesowych, dla których kluczowa jest relacja z klientami.

Symbol PARTNERA BIZNESU 2016  jest wyrazem docenienia naszych dotychczasowych działań i osiągnięć. Zdaniem Adama Stańczaka – Prezesa Zarządu ASM GROUP S.A. ” W biznesie najważniejsze jest zaufanie. Najlepsi partnerzy w biznesie to przede wszystkim firmy szanujące swoich kontrahentów i inwestujące w ciągły rozwój swoich usług.”

list-gratulacyjny-2016-asm-group