15 stycznia 2015

ASM GROUP nagrodzona w konkursie Outsourcing Stars 2014

Grupa kapitałowa ASM GROUP lider na rynku wsparcia sprzedaży otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Outsourcing Sił Sprzedaży za najlepsze wyniki w 2014 roku.

Konkurs Outsourcing Stars to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce. Warto podkreślić, że Outsourcing Stars to także pierwszy niekomercyjny projekt promujący efektywność firm, działających w branży outsourcingu. W konkursie wzięło udział blisko 100 organizacji, z których wyłoniono 12 laureatów.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Outsourcing Stars 2014 – mówi Patryk Górczyński, członek zarządu ASM GROUP. Nagrody i wyróżnienia zawsze są doskonałym motywatorem do dalszej pracy, ale pokazują też, że firma intensywnie się rozwija, a przyjęta przez nas strategia sprawdza się w 100%. Dziękuję naszym Klientom za zaufanie oraz za owocną współpracę. Natomiast Pracownikom ASM GROUP za wkład i zaangażowanie w wykonywane obowiązki – dodaje Górczyński.

Spółka ASM GROUP istnieje na rynku od 1998 roku. Specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży, prowadząc działalność zarówno na terenie Polski, jaki i Włoch. Dzięki znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów ASM GROUP jest w stanie zrealizować każdy projekt ukierunkowany na zwiększenie sprzedaży oraz wesprzeć promocję towarów. Z usług ASM GROUP S.A. korzysta ponad 600 klientów, m.in. Canon, Coty, Electrolux, PepsiCo, Hasbro, E. Wedel, S.C. Johnson i wielu innych. ASM GROUP S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect w Warszawie.

Gala wręczenia nagród odbyła się 13 stycznia 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.