15 października 2014

ASM GROUP z II miejscem i wyróżnieniem na Targach Outsourcingu

Spółka ASM GROUP zdobyła II miejsce w kategorii najładniejszy projekt stoiska podczas Targów Outsourcing – Usługi dla Twojego Biznesu, które odbyły się 16 – 17 października br. roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Grupa dostała także wyróżnienie specjalne za kompleksowość usług, które oferuje klientom.

Nagroda dla ASM GROUP za najładniejszy projekt stoiska została przyznana przez Organizatora targów Outsourcing – Usługi dla Twojego Biznesu firmę Reinhold Expo. Spółka otrzymała także wyróżnienie za kompleksowość usług. Stoisko, które przygotowaliśmy na tegoroczne targi outsourcingu miało nawiązywać ściśle do key visualu grupy i myślę, że zostało to w pełni zrealizowane – mówi Adam Bieliński Print Specialist w ASM GROUP. Chcieliśmy stworzyć stoisko, które będzie przyciągać uwagę. Z założenia przestrzeń ASM GROUP miała być miejscem, gdzie będzie można wygodnie usiąść, napić się kawy i spokojnie porozmawiać o biznesie – dodaje Bieliński.

Do dyspozycji zwiedzających przygotowano 3 stanowiska konsultacyjne oraz specjalnie wydzieloną strefę VIP do prowadzenia rozmów biznesowych. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających nie tylko ze względu na zastosowaną kolorystykę oraz design. Zainteresowanie budziła też specjalnie zaprojektowana kula 3D o wysokości 3 metrów kwadratowych, podświetlona diodami LED. Na stoisku gościliśmy także naszego klienta, firmę Candyking, jednego z największych dostawców słodyczy w Europie – mówi Adam Bieliński. Odwiedzającym nas gościom chcieliśmy pokazać w praktyce to, czym się zajmujemy. Był stand ze słodyczami firmy oraz specjalnie przeszkolona hostessa udzielająca pełnej informacji o produkcie – dodaje Bieliński.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Casinos Poland w warszawskim hotelu Marriott.

Targi Outsourcing – Usługi dla Twojego Biznesu to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane przez Reinhold Expo. Były to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. Wydarzenie zgromadziło ponad 120 wystawców, którzy reprezentowali usługi z sektora wsparcia sprzedaży, administracji, doradztwa i marketingu, finansów, księgowości i windykacji, kadr i płac, HR, Call Center, zarządzania flotą samochodową oraz IT.