26 czerwca 2014

ASM GROUP w prestiżowym rankingu „Book of Lists 2014”

ASM GROUP S.A. w prestiżowym, anglojęzycznym rankingu „Book of Lists 2014”, opracowanym przez wiodący międzynarodowy tytuł biznesowy, Warsaw Business Journal.
ASM GROUP S.A. została uwzględniona w prestiżowym, anglojęzycznym rankingu „Book of Lists 2014” w kategorii „outsourcing procesów biznesowych”. Doroczny ranking przygotowywany jest przez wiodący międzynarodowy tytuł biznesowy, Warsaw Business Journal, w oparciu o przychody firm.

– Obecność ASM GROUP S.A. w prestiżowym rankingu międzynarodowego czasopisma jest dla nas źródłem satysfakcji, ale przede wszystkim dowodem na to, że konsekwentnie realizowana strategia rozwoju, zorientowana na potrzeby Klienta i doskonalenie jakości świadczonych usług, przynosi konkretne rezultaty w postaci rosnących wyników finansowych i poszerzenia zakresu współpracy z kluczowymi Partnerami. Mam nadzieję, że obecność w rankingu przekona do nas kolejne firmy, poszukujące efektywnych, zewnętrznych rozwiązań wsparcia sprzedaży i marketingu, umożliwiając im obniżenie kosztów prowadzenia biznesu i koncentrację na budowaniu silniej pozycji na rynku – powiedział Adam Stańczak, Prezes ASM GROUP S.A.

Book of Lists to polsko-angielski przewodnik po biznesie w Polsce. Zawiera blisko 70 rankingów obejmujących wszystkie główne dziedziny polskiej gospodarki. Publikacja skupia się na usługach business-to-business i prezentuje około 2500 firm z różnych sektorów gospodarki: finansowego, nieruchomości, hotelarstwa, usług konsultingowych i wielu innych. Każda lista jest rankingiem przygotowanym według specjalnie dobranego kryterium. Oprócz danych teleadresowych zawiera dane finansowe, informacje o strukturze własności, liczbie pracowników, głównych klientach, profilu działalności itp.
W wersji internetowej ranking dostępny jest na stronie: http://www.bookoflists.pl/